טלפון: 03-7440007 | טלפון בחירום 054-5104488

אודות ד"ר בלסבלג

ד"ר בלסבלג הינו רופא שיניים, מומחה לשיקום הפה בעל ניסיון עשיר ביותר

ד״ר ירון בלסבלג נבחר ע״י מגזין פורבס לאחד מהרופאים הטובים בישראל

ד"ר בלסבלג הוא רופא שיניים בעל ניסיון רב.  סיים בהצטיינות את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב בשנת 1998. בנוסף ל 6 שנות לימודי רפואת השיניים, עבר התמחות אקדמית ומעשית מקיפה בת 4.5 שנים באוניברסיטת תל אביב ועמד בבחינות התיאורטיות והמעשיות המחמירות של משרד הבריאות. מסלול התמחות זה מעניק לו כמומחה ידע מעמיק, יכולות ייחודיות, ראייה מקצועית רחבה ביותר – והתוצאות בהתאם.

ד"ר בלסבלג מבצע טיפולים מקובלים כגון שחזורים (סתימות), הבהרת שיניים, כתרים באיכות גבוהה, ציפויי חרסינה וכן טיפולים מורכבים כמו השלמת חסר שיניים נרחב, שיקום על גבי שתלים, טיפול בבעיות שחיקה, פרקי הלסת וכמובן מגוון של טיפולים אסתטיים.

כמומחה לשיקום הפה ובניגוד למה שהיה נהוג בעבר שרופא השיניים מבצע את כל הטיפולים, משתף ד"ר בלסבלג פעולה עם מומחים רבים בתחומים שונים ברפואת השיניים, על מנת שהמטופלים שלו יזכו, בסופו של דבר, בטיפול מיטבי. שיטה זו נקראת": הגישה הטיפולית הצוותית".

עם סיום לימודיו, ד"ר בלסבלג הצטרף לסגל המחלקה לשיקום הפה באוניברסיטת תל אביב, הדריך סטודנטים ועסק במחקר. כיום, הוא משמש כמדריך קליני בתוכנית ההתמחות לשיקום הפה באוניברסיטת תל אביב ומכשיר את דור העתיד של המומחים לשיקום הפה.

ד"ר בלסבלג חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ובאיגוד לשיקום הפה, פרסם מאמרים בעיתונים מדעיים, העביר קורסים לרופאי שיניים, מרצה בכנסים בארץ ובחו"ל ושימש כבוחן בבחינות הרישוי של משרד הבריאות.

במרפאתו שמים דגש לא רק על הטיפול הרפואי, אלא על שירות מעולה ויחס אנושי למטופל תוך התחשבות בצרכיו האישיים של כל מטופל.

שלב הבדיקה כולל בדיקה מקיפה באמצעות בדיקה קלינית ובחינת צילומי רנטגן. זהו תהליך אבחון יסודי, שבסופו, מוסברות למטופל אפשרויות הטיפול השונות שכוללות פירוט לגבי משך, מורכבות ועלויות משוערות של הטיפול.

כמומחה לשיקום הפה, אחראי ד"ר בלסבלג על תכנון תוכנית הטיפולים ומפקח על ביצועה. חשוב לזכור שתכנון נכון של הטיפול וביצוע באיכות וברמה גבוהה, הכרחיים לקבלת תוצאה מיטבית שתחזיק לאורך זמן רב.

חיוך מושלם בעזרת ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי חרסינה לשיניים: חיוך מושלם .סובלים משברים בשיניים, מקו חיוך לא הרמוני או מצבע שיניים בעייתי? ציפוי השן בחרסינה מספק פתרון מושלם לטווח הארוך והופך חיוך מבויש ולא אסתטי - לחיוך מושלם
מאמרים

מאמרים חשובים מאת ד"ר ירון בלסבלג

ד"ר ירון בלסבלג